Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/22332
Назва: Поперечники і ентропійні числа класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1
Інші назви: Widths and entropy numbers of the classes of periodic functions of one and several variables in the space B q , 1
Автори: Пожарська, Катерина Віталіївна
Романюк, Анатолій Сергійович
Романюк, Віктор Сергійович
Ключові слова: клас Соболєва
клас Нікольського-Бєсова
ентропійне число
поперечник
Дата публікації: 2024
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Пожарська К. В. Поперечники і ентропійні числа класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1 / К. В. Пожарська, А. С. Романюк, В. С. Романюк // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 351-366.
Короткий огляд (реферат): Одержано точні за порядком оцінки ентропійних чисел і низки поперечників (колмогоровський, лінійний, тригонометричний та ортопоперечник) класів Соболєва та Нікольського-Бєсова періодичних функцій однієї та багатьох змінних у просторі B q , 1 , 1 < q < ∞ . Виявлено, що у багатовимірному випадку, на противагу одновимірному, встановлені оцінки відрізняються за порядком від відповідних оцінок у L q -просторі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/22332
Розташовується у зібраннях:Т. 16, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
351-366.pdf186.41 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.