Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/22432
Назва: | Деякі теореми про нерухому точку для експансивності ортогональної p -контрактності |
Інші назви: | Some fixed point theorems for expansiveness of orthogonal p -contractiveness |
Автори: | Ґунґор, Н. Б. |
Ключові слова: | нерухома точка функція зміненої відстані ортогональний метричний простір |
Дата публікації: | 2024 |
Видавництво: | Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
Бібліографічний опис: | Ґунґор Н. Б. Деякі теореми про нерухому точку для експансивності ортогональної p -контрактності / Н. Б. Ґунґор // Карпатські математичні публікації. - 2024. - Т. 16. - № 2. - С. 617-630. |
Короткий огляд (реферат): | Ортогональні множини та ортогональні метричні простори − це два нові поняття, які були визначені у 2017 році. У цьому типі метричних просторів представлено узагальнення теореми Банаха про нерухому точку. Потім у 2019 році було досліджено нові теореми про нерухому точку з використанням функцій зміненої відстані. Натхненні роботами [Rhoades B.E. Some theorems on weakly contractive maps. Nonlinear Anal. 2001, 47 (4), 2683 − 2693] та [Gordji M.E., Rameani M., De La Sen M., Cho Y.J. On orthogonal sets and Banach fixed point theorem. Fixed Point Theory 2017, 18 (2), 569 − 578], у цій статті ми запропонували теореми про нерухому точку для розширення ортогональної p -контрактності через функції зміненої відстані. Додатково запропоновано наслідки та обмежувальний приклад. |
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): | http://hdl.handle.net/123456789/22432 |
Розташовується у зібраннях: | Т. 16, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
617-630.pdf | 147.48 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.