Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/2975
Title: Суб’єкти партійно-політичного представництва євреїв західноукраїнських земель у транзитивний період
Authors: Монолатій, Іван Сергійович
Keywords: Галичина, Буковина, Габсбурзька монархія, євреї, міжгруповий інтеракціонізм, етнополітична мобілізація, етнонації, політична ідеологія, західноукраїнські землі, транзитивний період.
Issue Date: 2009
Citation: Монолатій І. С. Суб'єкти партийно-політичного представництва євреїв західноукраїнських земель у транзитивний період // Гілея: науковий вісник: Збірник наукових праць. 2009. № 25. С. 371-388.
Abstract: З’ясовуються причини і форми прояву окремих типів міжетнічної взаємодії на західноукраїнських землях у транзитивний період через виокремлення політичного дистанціювання фігурантів міжгрупового інтеракціонізму в межах політичних таборів в цілому і політичних партій євреїв Галичини і Буковини. Обґрунтовано тезу про те, що в програмових вимогах єврейських політичних партій превалювали захисні стратегії – і тих, хто прагнув відродження національної держави, так і тих, хто протиставлявся ідеї сіонізму. Зроблено висновок, що єврейські політичні партії, які діяли на західноукраїнських землях, об’єднували сповідування методів захисту прав власної етнічної групи, вимоги фактичного рівноправ’я в політичній і соціальній сферах, врегулювання культурних домагань тощо.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/2975
Appears in Collections:Статті та тези (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Subiekty_partiino-politychnoho_predstavnytstva_ievreiv_zakhidnoukrainskykh_zemel.pdf362.42 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.