Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/3196
Назва: Історія, теорія та методика скрипкового виконавства. Частина ІІ: Теорія та методика виконавства
Автори: Волощук, Юрій Іванович
Ключові слова: скрипка, скрипкова методика, скрипкова педагогіка, теорія виконавства, методичні принципи
Дата публікації: 25-жов-2017
Видавництво: Видавництво "Плай" Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Волощук Ю.І. Історія, теорія та методика скрипкового виконавства. Частина ІІ: Теорія та методика виконавства: Методичні рекомендації. Івано-Франківськ: Плай, 2017. 26 с.
Короткий огляд (реферат): Одне з найважливіших завдань українських вищих музичних навчальних закладів полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців, здатних до виконавської та педагогічної діяльності. З цією метою у вищих навчальних закладах, де здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю “Музичне мистецтво”, у навчальні плани введено курс “Історія, теорія та методика скрипкового виконавства”, якому належить важлива роль у циклі спеціальних дисциплін. Курс складається з двох частин – історії виконавства й теорії та методики виконавства. Пропоновані методичні рекомендації складають другу частину курсу – «Теорія та методика виконавства». Теоретичні положення курсу методики ґрунтуються на досвіді майстрів української скрипкової школи й на педагогічних досягненнях кращих представників європейського скрипкового мистецтва минулого та сучасності. Висвітлюючи основні принципи викладання гри на скрипці, вони дають студентам загальне спрямування в їхній педагогічній практиці, допомагають аналізувати й узагальнювати власні педагогічні навички.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/3196
Розташовується у зібраннях:Навчальні матеріали (ННІМ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ТЕОРІЯ_ВИКОНАВСТВА_РЕКОМЕНДАЦІЇ.pdf670.75 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.