Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/3211
Назва: Особливості впровадження педагогіки партнерства в карпатському освітньому просторі
Автори: Прокопів, Любов Миколаївна
Довбенко, Світлана Юріївна
Ключові слова: Карпатський освітній простір; педагогіка партнерства; гірські школи; малочисельні школи; суб’єктне навчання.
Дата публікації: січ-2019
Бібліографічний опис: Довбенко С. Ю., Прокопів Л.М. Особливості впровадження педагогіки партнерства в карпатському освітньому просторі. Український педагогічний журнал. 2019. № 1. С. 118-128.
Короткий огляд (реферат): У статті обґрунтовано та схарактеризовано особливості впровадження педагогіки партнерства у Карпатському освітньому просторі як якісної характеристики, яка актуалізується у контексті сучасної нової української школи. Потреба у реалізації ідей педагогіки партнерства посилюється через появу у суспільстві потреби на особистість, здатну реагувати на виклики сьогодення, усвідомлення необхідності спільної співпраці суб’єктів навчального процесу, забезпечення компетентнісних підходів до навчання і виховання. Стаття розкриває результати теоретичного та емпіричного дослідження, спрямованого на вияв особливостей і основних підходів до впровадження педагогіки партнерства в умовах Карпатського освітнього простору. Автори уточнюють основні принципи формування партнерської діяльності як ефективного інструментарію збереження сталого та поліпшення соціально-економічного розвитку унікальних територіальних місцевостей гірських регіонів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/3211
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ПФ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
DovbenkoS.pdf944.29 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.