Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/3415
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorSemenchuk, A. V.-
dc.contributor.authorZatorsky, R. A.-
dc.date.accessioned2020-04-01T09:00:08Z-
dc.date.available2020-04-01T09:00:08Z-
dc.date.issued2015-
dc.identifier.citationSemenchuk A. V. The Fourth Order Mixed Periodic Recurrence Fractions / A. V. Semenchuk, R. A. Zatorsky // Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University. - 2015. - Vol. 2. - № 4. - P. 93-104.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/jpnu.2.4.93-104-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/3415-
dc.description.abstractOffered economical algorithm for calculation of rational shortenings of the fourth-order mixed periodic recurrence fraction.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherVasyl Stefanyk Precarpathian National Universityuk_UA
dc.subjectparafunctions of triangular matricesuk_UA
dc.subjectrecurrence fractionsuk_UA
dc.subjectalgebraic equationsuk_UA
dc.titleThe Fourth Order Mixed Periodic Recurrence Fractionsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Vol. 2, № 4

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
663-2171-1-PB.pdf398.05 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.