Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/3925
Назва: Методичні вказівки до лабораторних робіт з органічної хімії (Ароматичні вуглеводні)
Автори: Серняк, Ірина Михайлівна
Микитин, Ігор Михайлович
Курта, Сергій Андрійович
Лясковська, Марія Романівна
Дата публікації: тра-2019
Видавництво: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Бібліографічний опис: Методичні вказівки до лабораторних робіт з органічної хімії (Ароматичні вуглеводні). Серняк І.М., Микитин І.М., Курта С.А., Лясковська М.Р./ Факультет природничих наук; ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”. – Івано-Франківськ, 2019. –125 с.
Короткий огляд (реферат): Ці методичні вказівки призначені для студентів ІI-ІІІ курсів усіх форм навчання факультету природничих наук спеціальності ”Хімія” для виконання лабораторних робіт із розділів органічної хімії, що вивчаються у ІV семестрі згідно навчального плану спеціальності “Хімія”. Методичні вказівки включають 3 розділи: у розділі 1 розглядаються загальні відомості та практичні завдання про такий клас сполук як ароматичні вуглеводні та їх похідні,у розділі 2 містятьсяметодичні поради до проведення лабораторних робіт та практичні завдання по фенолах, хінонах та ароматичних спиртах,у розділі 3 розглядаються завдання пов’язані з ароматичними альдегідами, кетонами та кислотами. Усі розділи містять тестові завдання. Методична розробка призначена для викладачів та студентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/3925
Розташовується у зібраннях:Навчальні матеріали (ФПН)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
KnugaOrganika.pdf2.43 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.