Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/418
Назва: Сучасна дошкільна освіта: шлях від традицій – до інновацій
Автори: Лисенко, Неллі Василівна
Ключові слова: природа, довкілля
екологічна освіта
активні форми навчання
“зелений (лісовий) дитячий садок”
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Лисенко Н. В. Сучасна дошкільна освіта: шлях від традицій – до інновацій / Н. В. Лисенко // Освітній простір України. - 2018. - №12. - С. 14-25.
Короткий огляд (реферат): Актуальність сучасних підходів до проекологічної освіти зумовлює сучасний стан природного довкілля. Традиційно її розглядають у руслі завдань ознайомлення дітей з природою. Основи екологічної спрямованості змісту знань про живу і неживу природу закладені у працях відомих педагогів – представників європейських освітніх систем: Я.А.Коменський, Ф.Фребель, С.Френе, а також послідовників їхніх ідей в Україні: С.Русова, В.Сухомлинський, К.Ушинський та ін. Спираючись на наукові підходи біологів, екологів, фахівців у галузі охорони природи для дітей дошкільного віку рекомендовані знання, які доступні для їхнього сприйняття. Це знання про атмосферу, ґрунти, води, рослин і тварин та ін. включно із процесами, які у них відбуваються. Відповідно природне довкілля постає перед дошкільником як цілісне і неподільне з яким людина взаємодіє, пізнає і охороняє. Природа є її житлом, їжею, одягом, натхненням для творчості і діяльності. Згубний вплив на рослини, тварини, озера і ріки обмежує позитивний і об’єктивний погляд у майбутнє.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/418
Розташовується у зібраннях:№ 12

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3330-9739-1-SM.pdf252.08 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.