Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/4910
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Kravtsiv, Viktoriia | - |
dc.contributor.author | Mozhyrovska, Zoriana | - |
dc.contributor.author | Zagorodnyuk, Andriy | - |
dc.contributor.author | Кравців, Вікторія Василівна | - |
dc.date.accessioned | 2020-04-10T15:59:25Z | - |
dc.date.available | 2020-04-10T15:59:25Z | - |
dc.date.issued | 2013 | - |
dc.identifier.citation | Kravtsiv V.V. Hypercyclic operators on spaces of block-symmetric analytic function / V.V. Kravtsiv, Z.G. Mozhyrovska, A.V. Zagorodnyuk // Carpathian Math. Publ. – 2013. – V.5, №1. – P. 59-62. | uk_UA |
dc.identifier.issn | doi:10.15330/cmp.5.1.59-62 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/4910 | - |
dc.description.abstract | The paper contains proof of the hypercyclicity of “symmetric translation” on the algebras of block-symmetric analytic functions of bounded type on an isomorphic copy of ℓ1. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | Карпатські математичні публікації | uk_UA |
dc.relation.ispartofseries | V.5, №1;P. 59-62 | - |
dc.subject | block-symmetric analytic functions | uk_UA |
dc.subject | hypercyclic operator | uk_UA |
dc.subject | symmetric translation operator | uk_UA |
dc.title | Hypercyclic operators on spaces of block-symmetric analytic function | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Статті та тези (ФМІ) |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
HYPERCYCLIC OPERATORS ON SPACES OF BLOCK-SYMMETRIC ANALYTIC_FUNCTIONS.pdf | 120.77 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.