Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/569
Title: Період індукції і температура горіння холодних газоповітряних сумішей з домішками горючого газу на платиновій частинці (нитці)
Other Titles: Cool Air-Gas Mixtures with Combustible Gas Admixtures Steady Flameless Combustion Delay Time on Platinum Particle (Wire)
Authors: Калінчак, Валерій Володимирович
Черненко, Олександр Сергійович
Сікорський, М. В.
Софронков, Олександр Наумович
Федоренко, Анна Вікторівна
Keywords: металеві каталізатори окислення
платинова нитка
період індукції
поверхневе (безполум’яне) горіння.
Issue Date: 2018
Citation: Калінчак В. В. Період індукції і температура горіння холодних газоповітряних сумішей з домішками горючого газу на платиновій частинці (нитці) / В. В. Калінчак, О. С. Черненко, М. В. Сікорський, О. Н. Софронков, А. В. Федоренко // Фізика і хімія твердого тіла. - 2018. - Т. 19. - № 1. - С. 53-59.
Abstract: У роботі аналітично знаходиться період індукції і температура каталітичного горіння на металевій частинці( нитці )холодних газоповітряних сумішей з домішками горючих газів на прикладі безполум’яного горіння газоповітряних сумішей з домішками водню на платинової нитці. Стійке безполум’яне горіння спостерігається через період індукції в результаті підвищення початкової температури частинки каталізатора вище критичної температури запалювання, яка залежить від приведеного діаметру частинки і концентрації домішки горючого газу. Весь час виходу поділено на дві частини: при протіканні каталітичної реакції в перехідній і дифузійній областях. Показано, як впливає концентрація домішки горючого газу, приведений діаметр каталізатора та перевищення початкової температури над температурою запалювання на тривалість окремих стадій та період індукції.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/569
Appears in Collections:Т.19 №1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2405-8367-1-PB.pdf852.11 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.