Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/5870
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorОсипчук, Михайло Михайлович-
dc.contributor.authorБігун, Галина С.-
dc.date.accessioned2020-04-22T07:49:42Z-
dc.date.available2020-04-22T07:49:42Z-
dc.date.issued2015-12-
dc.identifier.citationБігун Г.С. Явний вигляд фундаментального розв'язку одного псевдо-диференціального рівняння зі сталими коефіцієнтами/ М.М. Осипчук, Г.С. Бігун// Прикарпатський вісник НТШ (серія: Число). -2015. 1(29). -С. 123-131.uk_UA
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/5870-
dc.description.abstractРозглянуто псевдо-диференціальне рівняння виду u t = A u ( a , B ) u , де a – вектор в R d , B – псевдо-диференціальний оператор з символом ( i | | 2 ) d , A = c div ( B ) зі сталими c > 0 , (1,2] . Побудовано фундаментальний розв'язок цього рівняння у вигляді оберненого перетворення Фур'є. Досліджено деякі його властивості.uk_UA
dc.language.isouk_UAuk_UA
dc.subjectпсевдо-диференціальний операторuk_UA
dc.subjectфундаментальний розв'язокuk_UA
dc.subjectстійкий випадковий процесuk_UA
dc.titleЯвний вигляд фундаментального розв'язку одного псевдо-диференціального рівняння зі сталими коефіцієнтамиuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФМІ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
PrNTSH2015.pdf353.79 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.