Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/6171
Title: Селянсько-робітничий союз у Західній Області УНР
Authors: Райківський, Ігор Ярославович
Keywords: Селянсько-робітничий союз (СРС), УСДП, Західна область УНР, Станиславів (Станіслав – Івано-Франківськ), уряд, з’їзд.
Issue Date: 2001
Publisher: ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Citation: Райківський І. Селянсько-робітничий союз у Західній Області УНР // Галичина. Всеукраїнський науковий і культурно-просвітній краєзнавчий часопис. Івано-Франківськ, 2001. № 5–6. С. 220–225.
Abstract: У статті висвітлюється дяльність Селянсько-робітничого союзу (СРС) як легальної опозиційної організації до уряду ЗУНР–ЗОУНР, що була створена 1919 р. в тимчасовій столиці новоствореної держави у Станиславові й перебувала під переважаючим впливом Української соціал-демократичної партії. Наголошується, що незважаючи на поступове посилення всередині СРС впливу ліворадикальних сил, комуністів, провідні позиції в Союзі займали соціал-демократи, що забезпечувало мирні парламентські форми боротьби між лівою опозицією та урядом.
Description: Стаття в науковому фаховому виданні.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/6171
Appears in Collections:Статті та тези (ФІПМВ)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.