Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/6916
Title: Динаміка використання властивостей лазерних променів для поверхневого зміцнення металів та збагачення уранових і трансуранових елементів (Огляд)
Other Titles: Dynamics of Properties of Laser Beams for Surface Hardening of Metals and Enrichment of Uranium and Transuranic Elements (Review)
Authors: Завойко, Олександр Семенович
Keywords: багатофотонна іонізація
когерентне випромінювання
резонансна іонізація
тунельний ефект лазерного випромінювання
Issue Date: 2015
Publisher: ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Citation: Завойко О. С. Динаміка використання властивостей лазерних променів для поверхневого зміцнення металів та збагачення уранових і трансуранових елементів (Огляд) / О. С. Завойко // Фізика і хімія твердого тіла. - 2015. - Т. 16. - № 1. - С. 155-166.
Abstract: У статті розглядаються наслідки прикладних і теоретичних досліджень по лазерній технології, які проводилися і проводяться в останній час та являються актуальними у зв’язку із розвитком електронної обробки матеріалів, аналізуються основні положення теплових моделей випаровування і конденсації плівок, пошарових утворень. Обговорюються ролі масоперенесення і атомних впливів на радіаційні матеріали по збагаченню і відновленні матеріалів. Аналізуються проблеми проходження хвиль випромінювання, взаємодії і поглинання у певних енергетичних імпульсних станах, потужних впливах на емісійні характеристики концентрованими джерелами їх багатофотонну іонізацію та комплексний зв’язок із всіма технологічними режимами та критеріями лазерної обробки
URI: http://hdl.handle.net/123456789/6916
Appears in Collections:Т. 16, № 1

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
728-2317-1-SM.pdf289.6 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.