Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/731
Title: Методичні рекомендації з навчальної практики в політичних партіях для студентів ІІІ курсу Факультету історії, політології і міжнародних відносин (спеціальність – політологія)
Other Titles: Практика у політичних партіях
Authors: Монолатій, Іван Сергійович
Keywords: Партія, партійна система, держава, політологія
Issue Date: 2018
Publisher: ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Citation: Монолатій І. С. Методичні рекомендації з навчальної практики в політичних партіях для студентів ІІІ курсу Факультету історії, політології і міжнародних відносин (спеціальність – політологія). Івано-Франківськ: ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", 2018. 12 с.
Abstract: Мета політологічної практики – підготувати студентів до виконання функцій політолога, викладача, до проведення системи політичного аналізу діяльності політичних партій та громадських організацій або ЗМІ. Важливим є закріплення знань, які отримали студенти з теоретичних курсів спеціальності «політологія», формування навичок практичної політичної діяльності в рамках осередків політичних партій і громадських організацій, ЗМІ, оволодіння методикою політологічного аналізу партійних систем, уточнення і поглиблення професійних інтересів майбутніх політологів.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/731
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Monolatii_Ivan_PP_Practik.pdf217.99 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.