Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/7635
Назва: Школа майбутнього – вже сьогодні [відеофільм].
Автори: Дичкевич, Оксана Володимирівна
Ключові слова: школа, краєзнавство, компетентність, календар подій, усна історія, туристично-краєзнавча діяльність.
school, local lore, competence, calendar of events, oral history, tourist and local lore activities.
Дата публікації: 2019
Видавництво: ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».
Бібліографічний опис: Дичкевич О. Школа майбутнього – вже сьогодні [відеофільм]. Івано-Франківськ, 2019. 6 хвилин.
Серія/номер: ;методична розробка
Короткий огляд (реферат): Сьогодні не вистачає живої історії, тобто діти не мають можливості відчути дух епохи, яку вони вивчають – це доторкнутися до пам’ятних речей, не спілкуються з очевидцями історичних подій. Щоб це змінити, ми пропонуємо проведення екскурсій та археологічних досліджень. Результатом цього є створення сайту архіву-музею, де учні зможуть реалізувати себе як дослідники, викладаючи свої матеріали наукових пошуків та достовірні інтерв’ю з очевидцями подій, описуючи певні історичні об’єкти. Така діяльність залишатиме майбутнім поколінням базу для подальших наукових розвідок (основні компетентності у природничих науках і технологіях; ініціативність і підприємливість; соціальна та громадська компетентність; образність та самовираження у сфері культури).
Опис: Отже, школа майбутнього – це школа де учні реалізують себе, займаючись дослідницькою діяльністю; навчання тут активне, учні поєднують світ інформаційних технологій із реальним життям; вони навчаються користуватися ІТ технологіями так щоб вони не шкодили а допомагали їм; учні та вчителі – це партнери по освіті, навчанні, розвитку, це друзі; це школа де діти здатні самостійно висловлювати свої думки та не бояться відстояти їх. Це школа – радісних і щасливих людей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/7635
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи студентів, магістрантів, аспірантів (ФІПМВ)



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.