Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/7743
Назва: Особливості здійснення Інтернет-комунікації у професійній діяльності соціальних працівників
Автори: Березовська, Людмила Іванівна
Ключові слова: «комунікація», «Інтернет комунікація», професійна діяльність, соціальні працівники.
Дата публікації: 2019
Видавництво: Київ, Гнозис
Бібліографічний опис: Всеукраїнський науково-практичний журнал "Директор школи, ліцею, гімназії" - Спеціальний випуск "Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору".
Серія/номер: № 4. Кн. 2. Том ІІІ (85).;
Короткий огляд (реферат): У статті розкрито особливості використання Інтернет-ресурсів у професійній діяльності соціальних працівників. Зазначено, що основною метою Інтернет-комунікації у професійній діяльності соціального працівника є: надання допомоги особам, які опинилися у складній життєвій ситуації; поширення в суспільстві знань і формування навичок із профілактики здорового способу життя, соціально небезпечної поведінки, самодопомоги і взаємодопомоги в разі здійснення насильницьких дій, порушення прав та свобод громадян, соціальний супровід. Для віртуального спілкування соціальному працівникові потрібно володіти такими комунікативними вміннями: розуміти і сприймати цифрову інформацію, вибудовувати віртуальні відносини, виробляти індивідуальну тактику і стратегію поведінки із віртуальним співрозмовником, адекватно реагувати на дії співрозмовника, вміти самопрезентувати себе. Текст в Інтернеті – це самопрезентація мовця. Уміння писати грамотно, чітко та лаконічно – свідчить про грамотність та професійність соціального працівника. Уникненню непорозумінь сприяє використання словесних формул – усталених мовних конструкцій, за допомогою яких здійснюється встановлення міжособистісних взаємин та налагодження контакту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/7743
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ПФ)



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.