Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/8115
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Краснікі, Х. З. | - |
dc.date.accessioned | 2020-09-28T11:48:33Z | - |
dc.date.available | 2020-09-28T11:48:33Z | - |
dc.date.issued | 2015 | - |
dc.identifier.citation | Краснікі Х. З. Про необхідну умову для L p ( 0 < p < 1 ) -збіжності (обмеженості зверху) тригонометричного ряду / Х. З. Краснікі // Карпатські математичні публікації. - 2015. - Т. 7. - № 1. - С. 83-90. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.7.1.83-90 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/8115 | - |
dc.description.abstract | В цій статті доведено, що умова ∑ 2 n k = [ n 2 ] λ k ( p ) ( | n − k | + 1 ) 2 − p = o ( 1 ) ( = O ( 1 ) ) , є необхідною умовою для L p ( 0 < p < 1 ) -збіжності (обмеженості зверху) тригонометричного ряду. Результати статті узагальнюють деякі результати Бєлова А.С. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | тригонометричний ряд | uk_UA |
dc.subject | нерівність Харді-Літтлвуда | uk_UA |
dc.subject | нерівності Бернштейна-Зігмунда | uk_UA |
dc.title | Про необхідну умову для L p ( 0 < p < 1 ) -збіжності (обмеженості зверху) тригонометричного ряду | uk_UA |
dc.title.alternative | On a necessary condition for L p ( 0 < p < 1 ) -convergence (upper boundedness) of trigonometric series | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 7, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1386-PDF файл-2922-1-10-20191117.pdf | 105.46 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.