Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/8120
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Приймак, Галина Миколаївна | - |
dc.date.accessioned | 2020-09-28T12:03:33Z | - |
dc.date.available | 2020-09-28T12:03:33Z | - |
dc.date.issued | 2015 | - |
dc.identifier.citation | Приймак Г. М. Гомоморфізми і функціональне числення в алгебрах цілих функцій на банахових просторах / Г. М. Приймак // Карпатські математичні публікації. - 2015. - Т. 7. - № 1. - С. 108-113. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.7.1.108-113 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/8120 | - |
dc.description.abstract | Дослiджено гомоморфiзми алгебри цiлих функцiй обмеженого типу на банахових просторах в комутативну банахову алгебру. Зокрема, запропоновано метод побудови гомоморфізмів, які є нулем на однорідних поліномах степеня, що не перевищує деяке фіксоване число n . | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | продовження Арона-Бернера | uk_UA |
dc.subject | функціональне числення | uk_UA |
dc.subject | алгебри аналітичних функцій в банахових просторах | uk_UA |
dc.title | Гомоморфізми і функціональне числення в алгебрах цілих функцій на банахових просторах | uk_UA |
dc.title.alternative | Homomorphisms and functional calculus in algebras of entire functions on Banach spaces | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 7, № 1 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1389-PDF файл-2928-1-10-20191117.pdf | 110.99 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.