Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://hdl.handle.net/123456789/8149
Повний запис метаданих
Поле DC | Значення | Мова |
---|---|---|
dc.contributor.author | Трухан, Юрій Степанович | - |
dc.date.accessioned | 2020-09-29T12:25:10Z | - |
dc.date.available | 2020-09-29T12:25:10Z | - |
dc.date.issued | 2015 | - |
dc.identifier.citation | Трухан Ю. С. До властивостей розв'язків рівняння Вебера / Ю. С. Трухан // Карпатські математичні публікації. - 2015. - Т. 7. - № 2. - С. 247-253. | uk_UA |
dc.identifier.other | 10.15330/cmp.7.2.247-253 | - |
dc.identifier.uri | http://hdl.handle.net/123456789/8149 | - |
dc.description.abstract | Досліджено властивості функцій α ( z ) та β ( z ) таких, що α ( z 4 ) та z β ( z 4 ) є лінійно незалежними розв'язками рівняння Вебера w ′′ − ( z 2 4 − ν − 1 2 ) w = 0 при ν = − 1 2 , а саме обмеженість l -індексу, опуклість та можливе зростання. | uk_UA |
dc.language.iso | en | uk_UA |
dc.publisher | ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" | uk_UA |
dc.subject | ціла функція | uk_UA |
dc.subject | обмеженість l -індексу | uk_UA |
dc.subject | зростання | uk_UA |
dc.subject | рівняння Вебера | uk_UA |
dc.title | До властивостей розв'язків рівняння Вебера | uk_UA |
dc.title.alternative | On properties of the solutions of the Weber equation | uk_UA |
dc.type | Article | uk_UA |
Розташовується у зібраннях: | Т. 7, № 2 |
Файли цього матеріалу:
Файл | Опис | Розмір | Формат | |
---|---|---|---|---|
1404-PDF файл-2958-1-10-20191117.pdf | 105.69 kB | Adobe PDF | Переглянути/Відкрити |
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.