Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/8151
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorФедак, О. І.-
dc.contributor.authorЗагороднюк, Андрій Васильович-
dc.date.accessioned2020-09-29T12:34:05Z-
dc.date.available2020-09-29T12:34:05Z-
dc.date.issued2015-
dc.identifier.citationФедак О. І.. Строго діагональні голоморфні функції на банахових просторах / О. І. Федак, А. В. Загороднюк // Карпатські математичні публікації. - 2015. - Т. 7. - № 2. - С. 254-258.uk_UA
dc.identifier.other10.15330/cmp.7.2.254-258-
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/123456789/8151-
dc.description.abstractДосліджено обмеженість голоморфних функцій на банахових просторах з базисом { e n } , які мають дуже спеціальний вигляд f ( x ) = f ( 0 ) + ∑ ∞ n = 1 c n x n n і які ми називаємо строго діагональними. Розглянуто при яких умовах строго діагональні функції будуть цілими і рівномірно обмеженими на всіх кулях фіксованого радіуса.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"uk_UA
dc.subjectголоморфні функції на банахових просторахuk_UA
dc.subjectбазиси в банахових просторахuk_UA
dc.titleСтрого діагональні голоморфні функції на банахових просторахuk_UA
dc.title.alternativeStrictly diagonal holomorphic functions on Banach spacesuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Т. 7, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
1405-PDF файл-2960-1-10-20191117.pdf94.44 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.