Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/8969
Title: Методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни Науковий семінар «Візуальна історія в шкільних курсах» для студентів ІV курсу спеціальності «014.03 Середня освіта (історія)»
Authors: Дрогобицька, Оксана Ярославівна
Keywords: Візуальна історія, шкільний курс, презентація, візуальний об'єкт.
Issue Date: 2019
Publisher: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Citation: Дрогобицька О. Методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни Науковий семінар «Візуальна історія в шкільних курсах» для студентів ІV курсу спеціальності «014.03 Середня освіта (історія)». Івано-Франківськ: ПНУ, 2019. 35 с.
Abstract: Методичні рекомендації з дисципліни Науковий семінар «Візуальна історія в шкільних курсах» hозроблені для студентів спеціальності «014.03 Середня освіта (історія)» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр». Вони включають опис навчальної дисципліни, плани практичних занять, методичні рекомендації для самостійної роботи, індивідуальні завдання (візуальний проект), критерії оцінювання знань студентів, рекомендовану навчальну та спеціальну літературу, інтернет-ресурси. Навчальна дисципліна «Візуальна історія в шкільних курсах» зорієнтована на засвоєння і застосування студентами спеціальності «014.03 Середня освіта (історія)» теоретичних знань з «візуальної історії», усвідомлених умінь і навичок, необхідних для роботи в навчальних закладах середньої освіти.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/8969
Appears in Collections:Навчальні матеріали (ФІПМВ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дрогобицька О. Методичка з візуальної історії (1).pdf734.81 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.