Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/9117
Назва: Фізико-географічне районування Українських Карпат для цілей пізнавального туризму
Автори: Гілецький, Йосип Романович
Тимофійчук, Надія Миколаївна
Ключові слова: Фізико-географічне районування, схеми геоморфологічного та фізико-географічного районування, фізико-географічні провінції, підпровінції, області, підобласті.
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Гілецький Й.Р., Тимофійчук Н.М. Фізико-географічне районування Українських Карпат для цілей пізнавального туризму. / Й. Р. Гілецький, Н.М. Тимофійчук. //Географія та туризм: Науковий збірник, Випуск 53. Київ, 2020.С. 103–109.
Короткий огляд (реферат): У результаті виконаного районування уточнено на території України межу між підпровінціями Зовнішніх Східних Карпат і Внутрішніх Східних Карпат, чотири природні області Українських Карпат віднесені до Зовнішніх (Флішевих) Карпат і три до Внутрішніх. Запропонований підхід до районування зумовив деякий перерозподіл територій між природними областями Закарпатського низькогір’я та Полонинсько-Чорногірськими Карпатами, а також між природно-географічними областями та підобластями Внутрішніх Карпат. Трансформації зазнали і деякі назви таксономічних одиниць фізико-географічного районування, які у новому варіанті точніше відображають їхнє розташування та специфічні риси природних умов.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/9117
Розташовується у зібраннях:Статті та тези (ФПН)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
v5314.pdf254.99 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.