Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://hdl.handle.net/123456789/9578
Назва: Використання елементів проблемного навчання в математичному розвитку дітей старшого дошкільного віку
Інші назви: Using the elements of problem-based learning (pbl) in the mathematical development of senior preschoolers
Автори: Куліш, Інна Дмитрівна
Бабела, Наталія
Ключові слова: діти дошкільного віку
проблемне навчання
математична компетентність
математичний розвиток
Дата публікації: 2020
Видавництво: ДНВЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"
Бібліографічний опис: Куліш І. Д. Використання елементів проблемного навчання в математичному розвитку дітей старшого дошкільного віку / І. Д. Куліш, Н. Бабела // Освітні обрії. - 2020. - Т. 51. - № 2. - С. 63-66.
Короткий огляд (реферат): Освіта сьогодні передбачає залучення все більшого числа інноваційних методів і технологій навчання. Таким є використання проблемного навчання як методики викладання, що пов’язують з іменами Barrows and Tamblyn, які вперше застосовували її в 1980-х у вищій школі. З того часу дана технологія достатньо широко практикується в освітньому просторі. У даній статті досліджуються аспекти, що стосуються використання проблемного навчання в освітньому процесі в умовах закладу дошкільної освіти, зокрема, елементів проблемного навчання в математичному розвитку дітей старшого дошкільного віку; проаналізовано погляди науковців щодо ролі проблемного навчання в освітньому процесі, а саме для формування математичної компетентності в дітей старшого дошкільного віку; акцентовано увагу на тому, що позитивно вплине на формування життєвої компетентності в дітей, готуватиме їх до вирішення реальних проблем у повсякденному житті та майбутній професійній діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/9578
Розташовується у зібраннях:Т. 51, № 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
4832-Текст статті-10894-1-10-20210307.pdf196.76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.