Рекомендовані ресурси

Повні доступи до електронних ресурсів

  • Центр навчальної літератури.Повний доступ до передплаченого пакету доступний в мережі бібліотеки (логін – pnu, пароль – library).
  • Бібліотека Інституту проблем сучасного мистецтва – повний доступ до видань.
  • JourmalTOC – безкоштовний сервіс пошуку статей з важливих академічних журналів світу. Готова систематична картотека статей: розписані 23,176 назви журналів від 2051 видавництв світу (серед яких Elsevier, Springer-Verlag, Taylor & Francis, John Wiley and Sons, SciELO, Sage Publications, Redalyc, Walter de Gruyter, RMIT Publishing, Inderscience Publishers, Project MUSE, Hindawi, Cambridge University Press, Emerald, Oxford University Press та ін. В тому числі ж 6000+ журналів відкритого доступу.

Відкриті доступи до електронних ресурсів

Бази даних (повнотекстові книги, фотографії, аудіо, відео)

Умови використання електронних продуктів Springer Nature скачати >>>

      • Електронні ресурси видавництва Bentham Science (до 31 грудня 2022 року, тільки в університетській мережі).

    Bentham Science видає науково-технічні та медичні журнали та електронні книги. Загалом – це понад 120 академічних журналів на основі передплати та понад 60 журналів з відкритим доступом.

    • Детальніше про налаштування доступу можна

ознайомитися в Інструкції >>>

  • Доступ до баз даних EBSCO надається через пошуковий інтерфейс на платформі EBSCOhost за IP-адресами установи без введення логіну та паролю.

      • Платформа EBSCOhost – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології. Додаткова інформація про доступні бази (

    доданий файл >>>)

  • (з можливістю працювати дистанційно без привязки до IP-адреси установи).

    • Для використання ресурсу необхідно мати особисту корпоративну адресу поштової скриньки (…@pnu.edu.ua) і по ній бути зареєстрованим на платформі Scopus.
  • Платформа Research4Life >>> забезпечує доступ до більше ніж 200 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу на природничу, суспільну та гуманітарну тематику.
    Важливо: за логіном і паролем потрібно звертатись до Наукової бібліотеки університету (відділ інформаційних технологій та компютерного забезпечення) Користуйтесь цією можливістю!
  • https://zenodo.org  Zenodo — це науковий репозиторій з відкритим доступом, розроблений CERN у рамках Європейскої програми OpenAIRE.  Він дозволяє дослідникам зберігати, ділитися та публікувати різні наукові матеріали, такі як статті, набори даних, програмне забезпечення, звіти тощо. Також можна безоплатно отримати DOI для Ваших матеріалів.

Закордонні ресурси

  • eLibraryUSA – електронна бібліотека США, що надає доступ до бага­­тьох навчаль­­­­­них і наукових плат­форм, преси і відео. Зокре­ма через бібліотеку можна пере­гля­дати бази наукових статей Academic Search Premier та JSTOR, а також дисерта­цій­ну базу ProQuest Dissertations & These Global. Для реє­стра­­ції потрібно заповнити фор­му за поси­лан­ням. Замість амери­кан­­ського пункту доступу слід обрати поле “Інше” і вка­зати у ньому “Ukraine”. Одразу після реєстра­ції ви одер­жите електрон­ну пошту і пароль для входу в бібліо­теку.
  • Платформа SagePub – навчальна база видавництва Sage Publishing, що міс­тить ресур­­си з соціо­логії, психо­ло­гії, педагогіки, географії, бізнесу, соці­аль­ної роботи тощо. Пра­­ців­­ники та студенти можуть отри­мати тим­часо­­вий (30 днів) без­кош­тов­­ний доступ до будь-якого з роз­ді­лів плат­фор­ми. Для цього потрібно запов­­нити від­по­від­ну форму і ввести у поле Email свою пошту на домені pnu.edu.ua. Логін і пароль для доступу до курсу автоматично надій­дуть на вка­зану пошту.
  • The America House Kyiv OverDrive Library – без­коштов­на вір­ту­аль­на біб­ліо­тека, від­кри­­та для укра­їн­ців віком від 14 років. Бібліо­тека про­по­нує широкий вибір ви­дань англій­ською мовою: худож­ньої літератури та нон-фікшн на теми культури, історії, науки та підприєм­ництва. Працює на базі сервісу OverDrive, який дозво­ляє пози­чати цифровий контент. Щоб отри­мати доступ до ресур­су, необхідно запов­­нити реєстраційну форму.
  • HighWire Press – велике сховище наукових журналів, які надають безкоштовний повнотекстовий доступ до своїх статей (968 журналів, 1,39 млн. статей). Дана пошукова система дозволяє здійснити повнотекстовий пошук у цих журналах + пошук у Medline . Безкоштовні статті доступні для скачування
  • Scholar.google.Пошукова система по науковій літературі. Включає статті великих наукових видавництв, архіви препринтів, публікації на сайтах університетів, наукових товариств та інших наукових організацій. Шукає статті зокрема на російській мові. Розраховує індекс цитування публікацій і дозволяє знаходити статті, які містять посилання на ті, що вже знайдені.
  • Пошук за статтями медичної тематики. Ця база даних, створена національною медичною бібліотекою США, включає статті з більш ніж 3900 медичних і біологічних журналів, які видаються в 71 країні світу. Практично тематика набагато ширше виключно медичної, оскільки до бази даних потрапляють статті з усіх журналів, у яких подібна стаття може з’явитись (наприклад, Physical Review E)
  • Open Educational Resources Search Index (OERSI) – пошуковий індекс відкритих освітніх ресурсів, який містить понад 43 тис. відкритих освітніх матеріалів
  • TIB AV-Portal – портал для розміщення наукових відео, на якому доступні понад 38,5 тис. освітніх та наукових відеоматеріалів.

Онлайн-ресурси, матеріали і бібліотеки, присвячені Сталому Розвитку
Сталий розвиток – такий розвиток країн і регіонів, коли економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання, а також інші види діяльності суспільства відбуваються в межах, які визначаються здатністю екосистем відновлюватися, поглинати забруднення і підтримувати життєдіяльність теперішніх та майбутніх поколінь.

Ресурси обмеженого доступу

CulOnline – відкритий онлайн-доступ до понад тисячі книг ви­дав­­ницт­ва “Центр учбової літера­­тури” (ЦУЛ) з різ­них кате­горій знань: електронні підруч­ники та навчаль­ні посіб­ники з аудиту, бухгал­тер­­сько­го та кад­ро­вого облі­ку, фінан­сів, еконо­міки, мене­джмен­ту, марке­тингу, права, психо­логії, гума­ні­тар­них, при­род­ни­чих та тех­ніч­­них наук; кодек­си, закони та науково-прак­тич­ні комен­­тарі законо­дав­ства Украї­ни. Зазна­­­чені катего­рії літера­тури можна пере­глянути у локальній мережі Уні­вер­си­тету. Логін для входу на сайт: LNU. Пароль для входу на сайт: library.

V&R eLibrary – німецька цифрова біб­ліо­тека, яка про­по­нує заван­­та­жен­­ня кон­тенту ви­дав­­­­ництва V&R Verlage та ба­гато інших послуг. Науко­ве видав­ництво Vandenhoeck & Ruprecht (V&R; м. Геттін­­ген, Німеччи­на) було засно­вано 1735 р. разом із Геттін­ген­ським універ­си­те­том. Тради­цій­ними напрям­ками публі­ка­цій V&R є теоло­гія, істо­рія, філосо­фія та філо­логія. Крім того, компа­нія спе­ціа­­лі­зу­ється на ви­дан­ні шкіль­них під­руч­ників. Від­по­­відно, до скла­ду V&R eLibrary входять нау­кові електрон­ні книги та журнали з гу­ма­ні­тар­них та соціаль­них наук і шкільні під­ручни­ки.V&R eLibrary – німецька цифрова біб­ліо­тека, яка про­по­нує заван­­та­жен­­ня кон­тенту ви­дав­­­­ництва V&R Verlage та ба­гато інших послуг. Науко­ве видав­ництво Vandenhoeck & Ruprecht (V&R; м. Геттін­­ген, Німеччи­на) було засно­вано 1735 р. разом із Геттін­ген­ським універ­си­те­том. Тради­цій­ними напрям­ками публі­ка­цій V&R є теоло­гія, істо­рія, філосо­фія та філо­логія. Крім того, компа­нія спе­ціа­­лі­зу­ється на ви­дан­ні шкіль­них під­руч­ників. Від­по­­відно, до скла­ду V&R eLibrary входять нау­кові електрон­ні книги та журнали з гу­ма­ні­тар­них та соціаль­них наук і шкільні під­ручни­ки. Перегляд та інформація про doi матеріалів доступні після вільної реєстрації. Доступ до повнотекстових матеріалів – платний.

Електронні періодичні видання

(на сайті подано інформацію про фахові видання (категорії А і Б) та нефахові видання, а також посилання на сайти видань з повнотекстовими випусками)