Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шановні Першокурсники!

    Прийміть найщиріші вітання з високим Почесним званням - Студент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника! Дозвольте висловити впевненість, що це звання ви будете наповнювати гідністю завдяки наполегливому навчанню в аудиторіях, лабораторіях і бібліотеці! Сподіваємося, що Ви будете найкращими, дисциплінованими читачами. 
    З початком нового навчального року!

Як користуватися послугами бібліотеки? 
На початку ознайомтеся з "Правилами користування бібліотекою". Зверніть особливу увагу на пункти 4 і 6. Пам'ятайте, що бібліотечними книгами користуються декілька поколінь студентів! 
До Ваших послуг два абонементи (де зможете отримати необхідну літературу для тривалого користування) - абонемент навчальної літератури та абонемент художньої літератури, а також  14 спеціалізованих читальних залів:
В бібліотеці працює читальний зал електронних ресурсів (адміністративний корпус, аудиторія № 233).
Як отримати підручники? 
Ознайомтеся з Графіком облуговування і приходьте згідно з розкладом усією групою у призначений час. Не забудьте взяти із собою декілька пакетів - підручників може бути багато! 

Як отримати інформацію про наявність у бібліотеці підручника, книги, журналу? Інформація про книги, що наявні у бібліотеці, можна отримати з каталогів - абеткового, систематичного або електронного, що знаходяться у Залі каталогів інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки. Для економії часу варто уважно заповнювати замовлення на літературу: переписати усі шифри (вони розташовані у лівому верхньому кутку каталожної картки), розбірливо написати автора(-ів) та правильну назву книги, місце і рік видання. Не забудьте заглянути на зворотний бік картки - там вказано місцезнаходження книги. Якщо виникнуть питання - чи щодо пошуку книг, або заповнення замовлення тощо - не соромтеся звертатися до чергового бібліографа (це його робота!), він же допоможе підібрати літературу на будь-яку тему.

Графік роботи бібліотеки
pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko