Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
 ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
До 100-річчя відомого бібліографа В. Т. Полєка (1924-1999)
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Наша бібліотека здобула грант програми "Еразмус+" (за підтримки Європейського Союзу) у конкурсі за проектом УБА "Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації"!САЙТИ ПРОЕКТУ

"Все про Європу в бібліотеках : громадський європейский майданчик" - http://eulib.ula.org.ua
Група у Фейсбуці "Все про Європу в бібліотеках" - https://www.facebook.com/about.eu.in.libraryНОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ БЮЛЕТЕНІ

Представництво Європейського Союзу в Україні (pdf)
Європейський Союз – Україна (pdf)
Європейський Союз : посібник для журналістів (pdf)
Методичні рекомендації євроклубам (pdf)
Все про Європу в бібліотеках: Вісник центрів та пунктів європейської інформації. 2016. № 3(3) (pdf)КНИГИ ТА БРОШУРИ10-річчя розширення ЄС (pdf)
Асоціація ЄС - Україна : що це дасть Вам (pdf)
Відкрий для себе Європу! (pdf)
ЄВРОПА-ГРА : Європа у великому та малому, в історії та мріях (pdf)
Європа у 12 уроках / Паскаль Фонтен (pdf)
Європейська інтеграція на початку нового тисячоліття : довідник (pdf)
Європейська інтеграція на початку нового тисячоліття : довідник / склад. А. М. Круглашов, І. Озимок, Т. С. Астапенко, В. В. Руссу. - Ч.1.Чернівці, 2010. – 212 с. (pdf)
Європейський Союз : довідкове видання для викладачів (pdf)
Європейський Союз : довідкове видання для студентів (pdf)
Європейський Союз : довідкове видання для школярів (pdf)
Європейський Союз : консолідовані договори (pdf)
Європейський Союз : посібник для журналістів (pdf)
Європейський Союз - провідний світовий гравець (pdf)
Європейський щоденник - 2013 (pdf)
ЄС-Україна : поглиблен та всеохоплююча зона вільної торгівлі (pdf)
Інструмент європейського сусідства і партнерства та фінансова допомога Європейського Союзу / Н.А. Гнидюк (pdf)
Навчайся в Європі! : Освітні програми, гранти та стипендії (pdf) Європейського Союзу та держав-членів ЄС 2014 - 2020 (pdf)
Представництво Європейського Союзу в Україні (pdf)
Представництво ЄС в Україні : 20 років разом (pdf)
Путівник по Лісабонському договору (pdf)
Словник-довідник Європейського Союзу / Ред. Ю. Марченко, 2001. (pdf)
Служити Європі : популярно про установи Європейського Союзу (pdf)
Угода про асоціацію між Україною та ЄС : ознайомлення з угодою (pdf)
Угода про асоціацію між Україною та ЄС : що пропонує угода? (pdf)
Україна та ЄС працюватимуть разом, щоб збільшити участь України в програмах ЄС та її співробітництво з агенціями Євросоюзу (pdf)
Як працює Європейський Союз : Довідник інституцій ЄС (pdf)ХРОНІКА ПОДІЙ

18 жовтня 2018 р. відбулася науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів "Актуальні проблеми сучасної освіти України та Польщі". Працівники Наукової бібліотеки до даної конференції підготували виставку наукової літератури.15 травня 2018 р. на базі Інформаційного центру Європейського Союзу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся «День карєри ЄС», метою якого є ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та карєрні можливості для молоді в європейському вимірі. Під час заходу гості отримали знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізналися про ситуацію на ринку праці, можливості навчання та стажування за кордоном, а також отримали консультації зі сторони представників комерційних компаній. «День карєри ЄС» складався із двох частин: тренінгової програми та презентації наявних вакансій від роботодавців Івано-Франківської області. Під час тренінгів молодь мала можливість обговорити сучасні тенденції на ринку праці, навчитися складати резюме за європейським зразком Europass та писати мотиваційні листи. Актуальним був і тренінг із правильної самопрезентації при проходженні співбесіди, під час якого присутні обговорили типові помилки молоді при влаштуванні на перше місце роботи. Також присутні ознайомились із європейськими освітніми можливостями ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» в рамках програми Erasmus+. У презентації вакансій взяли участь місцеві роботодавці і представники європейських міжнародних компаній та проектів, серед яких ТЗОВ «Надія», ІТ-компанія ZoomSupport, консалтингова агенція Business Help, Державне підприємство "Виробниче обєднання "Карпати", салон краси The Beauty Boutique+, ДП "САВСЕРВІС КАРПАТИ", міжнародна студентська організація AIESEC, курси вивчення іноземних мов та інші. Наукова бібліотека ПНУ, долучившись до проекту представництва Європейського союзу в Україні «День карєри ЄС», організувала і провела виставку наукової літератури на європейську тематику.18 травня 2017 р. у межах святкування Дня Європи в Україні в читальному залі Навчально-наукового Юридичного інституту відбулася зустріч з викладачем кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Іриною Романівною Пташник та викладачем кафедри політології, координатором Європейського центру в Івано-Франківській області Наталією Василівною Марчук.
Ірина Романівна Пташник розповіла про міжнародне право Європейського Союзу, про введення безвізового режиму в Україні та його значення для українців, зокрема для молоді. Під час її виступу зав’язалася дискусія між студентами про правила в’їзду до Європи.
Наталя Василівна Марчук ознайомила студентів із заходами, які проводить Європейський центр, та запрошувала усіх охочих взяти участь у розвитку центру.
Працівник читального залу Л. Я. Кузюк оформила книжкову інсталяцію та продемонструвала слайд-шоу «Відомі бібліотеки Європи», де згадувались бібліотеки Італії, Франції, Нідерландів та України. Бібліотекарі підготували книжкову виставку і презентували Пункт європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся».
Щира подяка за співпрацю та допомогу в організації заходу доценту кафедри політології Олегові Михайловичу Білоусу.28 квітня 2017 р. у рамках щорічної Всеукраїнської наукової студентської конференції «Законодавство України: погляди молодих правників» та Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених і аспірантів «Вдосконалення правового регулювання прав та основних свобод людини і громадянина» працівник читального залу Навчально-наукового Юридичного інституту Людмила Кузюк презентувала Пункт європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» та організувала книжкову виставку професорсько-викладацького складу інституту.24 березня 2017 р. у бібліотеці університету відбулась зустріч зі студентами ІІ курсу Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.
Працівники підготували виставку довідково-бібліографічних видань на тему «Ділове українське мовлення: вербальне і невербальне спілкування» та ознайомили студентів із Пунктом європейської інформації "Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся". Студенти отримали інформацію про урочисті заходи, акції, виставки, презентації, майстер-класи, що відбуваються у бібліотеці.
Під час діалогу гості переконалися, що бібліотека – це не лише сховище для книг, але й широкі можливості для пізнання, комунікації, творчості, реалізації власних здібностей і таланту.

10 березня 2017 р. Наукова бібліотека взяла участь в інтерактивному ярмарку ідей щодо роботи Пунктів європейської інформації у бібліотеках. Під час ярмарку його учасники ознайомилися з результатами проекту за 2016 р., дізнались про кращий досвід роботи таких пунктів в українських бібліотеках та змогли задати запитання організаторам проекту та координаторм Пунктів. Захід проводився в межах проекту Української бібліотечної асоціації (УБА) «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пунктах європейської інформації в бібліотеках» за фінансової підтримки програми «Еразмус+».7 грудня 2016 р. в актовому залі Навчально-наукового юридичного інституту відбувся брейн-ринг «Права людини», у якому взяли участь учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області. Наукова бібліотека долучилася до проведення заходу: організовано розміщення на час заходу стенду Пункту Європейської Інформації та книжкову виставку «Захист прав людини».23 листопада 2016 р. відбулася презентація Пункту європейської інформації для студентів І-го курсу спеціальності «Міжнародні відносини».
Завідувач сектору читального залу Оксана Юріївна Королько презентувала Пункт європейської інформації та розповіла про наукову літературу з європейської тематики у фонді читального залу.
Також Оксана Юріївна розповіла про новинки літератури, що наявні у бібліотечних фондах ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», та спеціальні можливості, які бібліотека пропонує для користувачів.
Завідувач сектором наукової літератури Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Наталія Мазур взяла участь у семінарі для координаторів Пунктів європейської інформації за проектом Української Бібліотечної Асоціації «все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу, який відбувся 3-4 листопада 2016 року у Головному тренінговому центрі для бібліотекарів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ).6 жовтня 2016 р. в науковій бібліотеці ПНУС відбулася презентація Пункту європейської інформації (Пункту Є) для студентів 4-го курсу факультету математики та інформатики в рамках дисципліни «Цінності європейської цивілізації» (за сприянням доктора філософських наук Віталія Вікторовича Надурака).
Перед студентами з розповіддю про проект «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» та його потенціал виступив координатор Пункту Є, вчений секретар наукової бібліотеки, кандидат філософських наук Олег Борисович Гуцуляк.
Присутні на презентації мали змогу ознайомитися із запропонованими інформаційними матеріалами.

29 серпня 2016 р. відбулося відкриття Пункту європейської інформації (Пункту Є) в нашій бібліотеці!

Запрошуємо ознайомитися!


pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko