JourmalTOC - безкоштовний сервіс пошуку статей з важливих академічних журналів світу. Готова систематична картотека статей: розписані 23,176 назви журналів від 2051 видавництв світу (серед яких Elsevier, Springer-Verlag, Taylor & Francis, John Wiley and Sons, SciELO, Sage Publications, Redalyc, Walter de Gruyter, RMIT Publishing, Inderscience Publishers, Project MUSE, Hindawi, Cambridge University Press, Emerald, Oxford University Press та ін. В тому числі ж 6000+ журналів відкритого доступу.
Національний репозитарій академічних текстів (НРАТ), — загальнодержавна розподілена електронна база даних, в якій накопичуються, зберігаються і систематизуються академічні тексти. Національний репозитарій складається з центрального репозитарію, що підтримується розпорядником Національного репозитарію, і локальних репозитаріїв, що підтримуються інституціональними учасниками.
Бази даних (повнотекстові книги, фотографії, аудіо, відео)
Ця база даних, дає можливість отримати доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link, а саме: журналів Springer 1997-2020 рр. та електронних книг Springer 2017 р. Відтепер усі передплачені 9662 назви книг доступні українським користувачам назавжди.
Умови використання електронних продуктів Springer Nature скачати >>>
Електронні ресурси видавництва Bentham Science (до 31 грудня 2022 року, тільки в університетській мережі).
Bentham Science видає науково-технічні та медичні журнали та електронні книги. Загалом – це понад 120 академічних журналів на основі передплати та понад 60 журналів з відкритим доступом.
Детальніше про налаштування доступу можна ознайомитися в Інструкції >>>
Доступ до баз даних EBSCO надається через пошуковий інтерфейс на платформі EBSCOhost за IP-адресами установи без введення логіну та паролю.
Платформа EBSCOhost – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології. Додаткова інформація про доступні бази (доданий файл >>>)
(з можливістю працювати дистанційно без привязки до IP-адреси установи).
Для використання ресурсу необхідно мати особисту корпоративну адресу поштової скриньки (…@pnu.edu.ua) і по ній бути зареєстрованим на платформі Scopus.
Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією >>>Savoybetting.
HighWire Press - велике сховище наукових журналів, які надають безкоштовний повнотекстовий доступ до своїх статей (968 журналів, 1,39 млн. статей). Дана пошукова система дозволяє здійснити повнотекстовий пошук у цих журналах + пошук у Medline . Безкоштовні статті доступні для скачування
Scholar.google.Пошукова система по науковій літературі. Включає статті великих наукових видавництв, архіви препринтів, публікації на сайтах університетів, наукових товариств та інших наукових організацій. Шукає статті зокрема на російській мові. Розраховує індекс цитування публікацій і дозволяє знаходити статті, які містять посилання на ті, що вже знайдені.
Пошук за статтями медичної тематики. Ця база даних, створена національною медичною бібліотекою США, включає статті з більш ніж 3900 медичних і біологічних журналів, які видаються в 71 країні світу. Практично тематика набагато ширше виключно медичної, оскільки до бази даних потрапляють статті з усіх журналів, у яких подібна стаття може з'явитись (наприклад, Physical Review E)