Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
   ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
ВИПУСКНИКАМ
ПОСЛУГИ КОРИСТУВАЧАМ
ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ
ВІРТУАЛЬНА ДОВІДКА
ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА
НАУКОВІ ВИДАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ
(вісники, журнали, збірники)
РЕПОЗИТАРІЙ УНІВЕРСИТЕТУ
(тексти відкритого доступу)
ВІРТУАЛЬНІ ВИСТАВКИ
ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ
АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НАПИСАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ
АСПІРАНТАМ ТА ДОКТОРАНТАМ
НАУКОМЕТРІЯ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
РЕСУРСИ ТА БАЗИ ДАНИХ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
До 100-річчя відомого бібліографа В. Т. Полєка (1924-1999)
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГРАНТИ,
надані бібліотеці

Наукова бібліотека ПНУ ім. В. Стефаника подала заявку на участь у щорічному конкурсі на Степендіальну програму в 2015/2016 н.р. у галузі культурології, журналістики, адміністрації та менеджменту для молодих науковців з України, призначеної для наукового стажування в польських університетах (однорічне індивідуальне післядипломне навчання). Розмір щомісячної стипендії складає 1350 злотих.

Програма розпочалася 1 вересня 2015 р. з додаткового Підготовчого курсу у Студіях Східної Європи Варшавському університеті (загальні лекції та додатковий курс польської мови) і продовжилася з 1 жовтня 2015 р. і закінчиться 31 липня 2016 р. у призначеному навчальному закладі.

Степендіат повинен відвідувати щотижня 5 академічних занять (лекції, семінари), відповідних до тематики програми перебування на Степендії; відвідати додаткові заняття з польської мови і скласти залік;

Результатом Степендіальної програми повинна бути захист до 20 червня 2016 р. дипломної роботи (50 стор. польською мовою, шрифт 12) та прочитання 2 рефератів (частин дипломної роботи) у січні і травні 2016 р.

Випускник може узяти участь у ІІ етапі Програми – заочному навчанні в аспірантурі.

Степендію отримала Арабчук Інна Михайлівна, магістр польської філології, завідувач науково-методичного відділу наукової бібліотеки ДВНЗ «ПНУ ім. В. Стефаника».

Після підготовчого курсу у Полонікумі Варшавського університету закріплена до Інституту наукової інформації і бібліотекознавства філологічного факультету Вроцлавського університету.

Тема дипломної роботи – «Фонд Владислава Копалінського у Науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника».

Як відомо, особливо цінним надбанням Наукової бібліотеки Прикарпатського університету за 2008 рік є книгозбірня Владислава Копалінського (1907-2007 рр.) – відомого в Польщі ерудита, лексикографа, перекладача. Одержати її посприяли Ольга Михайлівна Цівкач та А.Копалінська-Мислінська. За своє довге життя В.Копалінський (він же В.Стерлінг, він же Ян Стефчик) працював учителем іноземних мов, радіожурналістом, автором сатиричних текстів, радіоп’єс і театральної драми, видавцем, перекладачем, іноземним кореспондентом, популяризатором науки, але вважав себе лексикографом. Подарований науковій бібліотеці університету фонд охоплює 2164 одиниці. Фонд зберігається у читальному залі слов’янської філології. Підбір літератури виражає особисті зацікавлення лексикографа. В.Копалінський був великим пропагандистом вивчення іноземних мов. Він закликав видавати класиків в оригіналі. Основна частина цього фонду, а це 1 386 примірників художньої літератури польською, англійською, німецькою, французькою, російською мовами та переклади класиків світової літератури на польську мову.
pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko