Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Протягом першого тижня квітня у Науковій бібліотеці проходили практику студенти першого курсу філософського факультету (спеціальність «Соціологія»). Керівник практики – кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Кучера Ірина Василівна.

Для студентів була організована екскурсія, яка розпочалась із ознайомлення з історією бібліотеки університету, її структурою, завданнями та функціями як інформаційного і соціокультурного центру. Під час екскурсії практиканти побували у відділах Наукової бібліотеки, читальних залах, а також у книгосховищах абонементів навчальної та художньої літератури. Студенти мали можливість відвідати читальний зал наукової літератури, де зберігаються дисертації, автореферати дисертацій, магістерські та дипломні роботи.

Система вищої освіти передбачає самостійну роботу студентів, ефективність якої залежить від інформаційної грамотності. Основними ознаками інформаційної культури є вміння орієнтуватися в потоці інформації, грамотно формулювати свої інформаційні запити, здійснювати самостійний пошук та аналіз потрібної інформації. Саме тому Наукова бібліотека приділяє велику увагу організації інформаційної підготовки користувачів. Для студентів були організовані заняття з основ бібліотечно-бібліографічних знань. В ході проведення занять проявився значний інтерес студентів до роботи з електронними ресурсами: електронним каталогом, електронною бібліотекою та базами даних.

Надіємося, що це не остання робоча зустріч з нашими студентами. Бібліотека запрошує викладацький склад, студентів, аспірантів до співпраці!


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko