Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


26 квітня 2017 р. у Науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася презентація книжки прикарпатської поетеси, лауреата премії імені Бориса Нечерди і премії ордену карпатських лицарів Власти Власенко «Зґарди», яка вміщує в собі цікаву еклектику сучасності та автентики філософських поезій.

Гості цієї міні-вистави мали змогу заглибитися у світ, по вінця заповнений таємницями. Було багато музики – двигтіння вітру, шелесту трави, дрижання дримби, голосу трембіти, звуку джембе. Було багато експресії, тиші, ніжності і шаленства. Поезії Власти стали древніми зґардами на грудях кожного, хто зумів не лише прочитати, а й відчути…

Поетеса розповіла про історію книжки та її назву. «Зґарди – дохристиянська гуцульська шийна прикраса з міді, латуні або срібла, в конструкції якої є крижики (хрестики), переліжки (спіральки) та чепраги (зєднувальні диски). Моя книжка складена в три розділи за принципом побудови зґард саме з цих старовинних символів-оберегів – крижики, переліжки та чепраги», – зауважила автор.

Презентація супроводжувалася автентичною гуцульською музикою, слайд-шоу із зображеннями краєвидів Карпат, буктрейлером. Особливе звучання джембе (барабан) у виконанні студента третього курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Костянтина Василіва надало дійству магічності та містичності. Вірші Власти Власенко читали автор та Іванна Стрихар.

Модерував зустріч неповторний Євген Баран. Виступав харизматичний Степан Процюк.

Особлива подяка за допомогу в організації начальнику науково-дослідної частини Олегові Білоусу. І щира вдячність усім, хто прийшов на таку розкішну презентацію.


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko