Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


4 травня 2017 р. в актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за ініціативи Наукової бібліотеки відбулася зустріч з надзвичайно цікавою, глибокою та по-дитячому щирою людиною – українським поетом, директором видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, нашим краянином Іваном Малковичем.

Він з першої хвилини заворожив переповнений зал, адже гості зустрічі мали змогу побачити і почути запис інтерв’ю з геніальною Ліною Костенко до 25-річчя видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», в якому письменниця віддає належне гармонійному таланту Малковича-видавця і Малковича-поета.

Свій виступ Іван Антонович розпочав як поет, прочитавши давній вірш про Івано-Франківськ. У розповіді про себе він не оминув того факту, що закінчив Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського по класу скрипки, принагідно подякувавши присутнім викладачам за науку. І хоча він зізнався, що не дуже любив грати на скрипці, та протягом усієї зустрічі мало хто не відчув, як віртуозно Іван Малкович володіє струнами людських емоцій, відчуттів та вражень. Очевидним є те, що ніхто, напевно, не зміг би прочитати вірші Малковича так майстерно і по-акторськи бездоганно, як він сам.

Відповідаючи на одне з питань, Малкович з щирим запалом видавця продемонстрував електронну версію своєї книги «Снігова королева», чим теж викликав шквал оплесків.

Відлуння цієї зустрічі ще довго буде викликати вдячність за простоту і водночас мудрість всього сказаного. Ми безмежно вдячні за розкіш спілкування такого рівня. Бажаємо Іванові Малковичу доброго янгола на плечі!


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko