Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


12-13 вересня 2017 р. відбулася Міжнародна наукова конференція «Станіславів і Станіславівщина в час суспільних та національних змін ХІХ – першої половини ХХ ст.: Суспільство – Політика – Культура – Міжнаціональні взаємини».

Організатори конференції – Наукова бібліотека Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. Ініціатором заходу традиційно став польський викладач Адам Останек.

Уже вдруге польські та українські історики зустрілися, щоб поговорити про заснування міста Івано-Франківська та його давню історію. Мета конференції – посилення українсько-польських контактів у вивченні історії Станіславова, зміцнення українсько-польської дружби і глибоке вивчення краєзнавства.

Ігор Цепенда, ректор ДВНЗ «Прикарпатський національний універстет імені Василя Стефаника» зазначив, що українцям і полякам потрібно триматися разом, щоб пам’ятати історію і вчитися на помилках. «Назріла потреба об’єднати всі зусилля і проводити такі конференції, бо впродовж багатьох років різні культури, зокрема, поляки, вірмени, євреї та українці, будували наше місто», – додає ректор університету.

«Польща і Україна – країни-партнери, які підтримують одна одну у всіх напрямках діяльності та співпраці. Нас об’єднує Станіславів, якого зараз немає, – є Івано-Франківськ. Місто від самого свого народження було містом-зіркою, тому тішуся з того, що молоді історики зустрічаються і про це місто-зірку розповідають», – каже директорка Центру польської культури та європейського діалогу Мар’я Осідач.

Програма конференції


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko