Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Колектив Наукової бібліотеки ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" висловлює подяку Гнатюку Михайлу Васильовичу - кандидату мистецтвознавства, доценту кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Прикарпатського національного університету, члену Національної спілки архітекторів за подаровану книгу "Родина Левицьких: священники, митці, педагоги" у фонд читального залу Педагогічного факультету.

У книгу увійшли спогади про життя і творчість непересічної людини - священника, художника і музиканта Євгена Левицького, який пережив дві світові війни, навчався у Львівській гімназії, закінчив Львівську богословську академію і відвідував школу Олекси Новаківського. Оволодів кількома мовами, читав книги світових письменників, виконував переклади, служив Богові і людям в пятнадцятьох селах Прикарпаття і Карпатського регіону, де проводив культурно-освітні заходи. Родина Левицьких успадкувала любов до мистецтва: малярство, вишивку, оволоділи музичними інструментами. Особливо відзначився Мирон Левицький - провідний співробітник науково-методичного центру культури та туризму Прткарпаття, художник та музикант, організатор численних виставок та семінарів.

Книгу рекомендовано для вчителів і студентів мистецьких, теологічних та педагогічних навчальних закладів, викладачів історії педагогіки, художньої освіти, культурології.


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko