Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


15 березня в актовій залі Навчально-наукового Юридичного інституту відбулася зустріч з письменницею Ією Ходорівською, яку організувала бібліотекар Людмила Кузюк. Ія Ходорівська - цікава людина, активна учасниця фестивалю Української культури, як за кордоном, так і в Україні, член Української Асоціації Письменників.

Зустріч пройшла в затишній та дружній атмосфері. Всі твори письменниці пронизані вічною таємницею пристрасті, кохання та жіночностi. Авторка у своїх творах висвітлює різну тематику, зокрема, вона зачитувала і патріотичні вірші, байки, які знаходяться у збірці "У кишеню для солдата", а також давала відповіді на запитання студентів, i автор за найкраще запитання отримала в подарунок книгу з автографом.

Поезія Ії Ходорівської покладена на музику. Тож усі присутні мали змогу почути у її власному виконанні чудові пісні. А також у виконанні Народної артистки України Маріанни Роз.

Модератором зустрічі виступила Тетяна Богданівна Качак - доцент кафедри фахових методик і технології початкової освіти, керівник Івано-Франківської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, яка плідно співпрацює з Науковою бібліотекою ПНУ. Щира вдячність Тетяні Богданівні за прекрасне модерування заходу!

Також був присутній письменник Роман Голубович, член Української Асоціації Письменників, який ознайомив зі своєю збіркою " Богом дане тобі імя".

Окрасою заходу була виставка вишитих картин Людмили Кузюк. Щира подяка усім, хто долучився до неповторного світу поезії, а саме велика вдячність викладачам та студентам Навчально-наукового Юридичного інституту, та керівництву Юридичного коледжу і найкращим студентам.
Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko