Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


19 квітня 2018 року в Актовій залі Педагогічного факультету ПНУ імені Василя Стефаника в рамках проекту Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва “Вся Україна читає дітям” відбулася КВК-презентація проекту підліткової літератури “Літературна кавалєрка”, за участі письменників Олени Рижко та Василя Теремка.
Безпосередніми учасниками КВК-презентації були чотири команди студентів Педагогічного факультету - «Фіфи», «Серце за Мерло», «Мрійники» та Івано-Франківського коледжу - «Літературна ейфорія». У центрі гри - презентації на основі прочитаних книжок "16 весна" Василя Теремка, "Дівчина з міста" Олени Рижко та збірки оповідань "Така любов" (ВЦ "Академія") . Згідно голосування журі переможцями стали дві команди : «Фіфи» та «Серце за Мерло». Вони увійшли у фінал, а також всі учасники гри отримали книжкові та солодкі подарунки.
На грі була присутня депутатка Івано-Франківської обласної ради Оксана Тебешевська, яка зазначила, що «Літературна кавалєрка» має на меті популяризувати книжки для підлітків і залучити їх до читання книжок. Адже в такий спосіб молодь активізується, читає, думає, оцінює і представляє те, що прочитали. Бібліотекарі Наукової бібліотеки Людмила Кузюк та Людмила Кушнір з великим задоволенням взяли участь у літературному заході, адже цей проект сучасний, креативний та спрямований на розвиток читання і популяризацію сучасної української книги.


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko