Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
ВИПУСКНИКАМ
ПОСЛУГИ КОРИСТУВАЧАМ
ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ
ВІРТУАЛЬНА ДОВІДКА
ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА
НАУКОВІ ВИДАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ
(вісники, журнали, збірники)
РЕПОЗИТАРІЙ УНІВЕРСИТЕТУ
(тексти відкритого доступу)
ВІРТУАЛЬНІ ВИСТАВКИ
ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ
АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НАПИСАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ
АСПІРАНТАМ ТА ДОКТОРАНТАМ
НАУКОМЕТРІЯ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
РЕСУРСИ ТА БАЗИ ДАНИХ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
До 100-річчя відомого бібліографа В. Т. Полєка (1924-1999)
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


15 травня 2018 р. на базі Інформаційного центру Європейського Союзу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся «День карєри ЄС», метою якого є ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та карєрні можливості для молоді в європейському вимірі. Під час заходу гості отримали знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізналися про ситуацію на ринку праці, можливості навчання та стажування за кордоном, а також отримали консультації зі сторони представників комерційних компаній.
«День карєри ЄС» складався із двох частин: тренінгової програми та презентації наявних вакансій від роботодавців Івано-Франківської області. Під час тренінгів молодь мала можливість обговорити сучасні тенденції на ринку праці, навчитися складати резюме за європейським зразком Europass та писати мотиваційні листи. Актуальним був і тренінг із правильної самопрезентації при проходженні співбесіди, під час якого присутні обговорили типові помилки молоді при влаштуванні на перше місце роботи. Також присутні ознайомились із європейськими освітніми можливостями ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» в рамках програми Erasmus+.
У презентації вакансій взяли участь місцеві роботодавці і представники європейських міжнародних компаній та проектів, серед яких ТЗОВ «Надія», ІТ-компанія ZoomSupport, консалтингова агенція Business Help, Державне підприємство "Виробниче обєднання "Карпати", салон краси The Beauty Boutique+, ДП "САВСЕРВІС КАРПАТИ", міжнародна студентська організація AIESEC, курси вивчення іноземних мов та інші.
Наукова бібліотека ПНУ, долучившись до проекту представництва Європейського союзу в Україні «День карєри ЄС», організувала і провела виставку наукової літератури на європейську тематику.


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>
pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko