Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


6 листопада 2019 р. о 12 годині відбулась презентація двотомного видання віршів Степана Пушика, що непомітно переросла у вечір споминів про поета. Гостями свята були ректор Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, професор І. Є. Цепенда та начальник управління культури національностей та релігій ОДА Федорак В. В.
Ігор Євгенович Цепенда зіставив творчість С. Пушика та І. Франка, наголосивши на тому, що постать письменника стане справжнім відкриттям для всіх, хто цікавиться історією та культурою рідного краю.
Федорак В. В. зауважив, що міська адміністрація вважає своїм завданням популяризувати і видавати друком твори видатних діячів нашого краю, примножуючи духовне надбання краян.
Тематика прочитаних віршів була актуальною сьогоденню, наче сам автор промовляв до кожного.
Емоційний виступ професора О. В. Слоньовської розкрив присутнім постать поета і громадянина, котрий жив волями і радощами Вітчизни, що перегукується із назвою двотомника "Я для Вкраїни жив".
Є. Баран розкирив природу і популярність віршів С. Пушика, підкресливши їх фолькложрну основу та пісенну ритмомелодику.
По-особливому тепло звучала розповідь дружини письменника Пушик Ганни Миколаївни, котра дбайливо і прискіпливо впорядковує разом із дітьми Лесею і Тарасом архів поета. Спільно із письменником В.Качканом вона долучилася до роботи над епістолярієм та щоденниками Степана Григоровича.
Двотомник С. Пушика "Я для Вкраїни жив" вийшов у видавництві "Місто-НВ" на кошти адміністрації Прикарпатського університету в кількості 100 примірників. Супутні статті про поетичну творчість Степана Григоровича належать О. Слоньовській та С.Бреславській. Упорядник видання - професор О.Слоньовська. Книги мають ошатний і яскраво-промовистий вигляд.
Пані Г. М. Пушик передала в дар Науковій бібліотеці Прикарпатського університету щойно виданий видавництвом "Фоліант" двотомник "Легенди та перекази" за редакції С. Пушика. Перша книга вдало доповнена світлинами з домашнього архіву письменника.
Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko