Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


10 вересня в загальному читальному залі Наукової бібліотеки відбулася презентація книги сумського письменника, журналіста, громадського діяча Євгена Положія «Іловайськ».

На написання книги письменника надихнула зустріч із представниками місії «Чорний тюльпан», яка шукає тіла загиблих у боях. Автор каже, що саме фото цих тіл і спонукало його взятись за роботу.

Іловайськ – тема, про яку багато хто хоче забути. Однак про помилки і трагедії потрібно говорити, бодай для того, щоб не повторювати їх знову і знову. Так вважає Євген Положій. Його книга – це розповідь про війну, без купюр і сентиментів. І хоча на обкладинці роману зазначено, що всі персонажі вигадані, текст побудовано на реальних подіях.

Свої історії авторові розповіли бійці добровольчих батальйонів «Донбас», «Дніпро-1» і «Дніпро-2», «Херсон», «Миротворець», «Кривбас», 42-го батальйону територіальної оборони, солдати та офіцери 17-ї танкової бригади, 51-ї, 92-ї, 93-ї бригад Збройних Сил, прикордонники Сумського пересувного загону. Деякі з цих розповідей увійшли до книги. Інші – ще чекають на літературне осмислення.

Книга вийшла друком у видавництві «Фоліо» одразу двома мовами – українською та російською. Українською мовою наклад становить дві тисячі примірників, проте автор планує збільшити його.


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko