Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняВід імені організаторів маємо за честь запросити на V міжнародну наукову конференцію „Станиславів та Станиславівщина як простір міжнародної співпраці в 100-річчя союзу Пілсудський – Петлюра”.
Конференція відбудеться 11-12 вересня 2020 р. у Центрі польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. До участі в конференції можна долучитися також онлайн. Організатори застерігають, що через епідеміологічну ситуацію, можливо доведеться проводити конференцію тільки в режимі онлайн. Про зміни та вимоги будемо інформувати Вас додатково.
Заявку на участь і тему виступу разом з короткою анотацією просимо надіслати на e-mail: konferencja.stanislawow@gmail.com до 23 серпня 2020 року.
Просимо надати таку інформацію: ім’я, по батькові, прізвище автора/ авторів; науковий ступінь, посада; місце роботи: назва установи, населений пункт, країна; контактні дані (адреса, e-mail, телефон); та надіслати до 17 жовтня 2020 року текст публікацій, оформлений за відповідними технічними вимогами [завантажити]. Мови публікацій: українська, польська або англійська. Але технічне оформлення – однакове для всіх.
Умовою публікації надісланих матеріалів є участь у конференції (особиста чи онлайн) та отримання позитивної наукової рецензії у процесі перевірки якості текстів.
Учасникам з-поза меж Івано-Франківська можемо надати безкоштовне проживання в готелі чи гуртожитку Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Про необхідність житла потрібно вказати у заявці. Застерігаємо, що можливість забезпечити ночівлю буде залежати від поточної епідеміологічної ситуації.
Детальна програма конференції буде оголошена після опрацювання заявок.
Детальніше https://ckpide.eu/ua/aktualnosci/ogloszenia/3592-v-mizhnarodna-naukova-konferentsiia-stanyslaviv-ta-stanyslavivshchyna
Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko