Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


V Міжнародна наукова конференція з циклу «Станиславів і Станиславівщина на просторі історії».
Цьогоріч будемо працювати над темою українсько-польского співробітництва, добрим прикладом якої була Варшавська угода 1920 р. Це вже пята наша зустріч, і хоч це не є великим юбілеєм, а тим не менше, це до чогось нас уже зобовязує. З кожним роком докладаємо все більше зусиль, щоб чергова зустріч була щораз краща, з додаванням культурних та інтеграційних заходів. Але цього року маємо вийняток.
П’ятниця, 11 вересня 2020 р.
Міжнародна наукова конференція (День 1)

Субота, 12 вересня 2020 р.
Міжнародна наукова конференція (День 2)
Епідеміологічна ситуація у світі змушує усіх до обмеження зустрічей, під час яких в одному місці збирається значна кількість людей. Прагнучи продовжувати нашу справу, що вже має добре реноме як в Польщі, так і на Україні, постановили, що цьогорічна конференція відбудеться у форматі онлайн. Хоча і змушені відмовитися від додаткових заходів, які були плановані на початку, та маємо надію, що можливість обміну думками навіть у форматі онлайн, буде тим, що підтримає наші добрі контакти.
Протягом останніх днів тривали гарячкові приготування щодо вибору і тестування відповідної інтернетплатформи, з допомогою якої можна організувати нашу зустріч. Узгодили теж програму, яка б відповідала такій формі конференції. Сьогодні присилаємо для Вас програму конференції і посилання (лінк), за яким ви можете зараєструватися і взяти у ній участь. Звертаємо Вашу увагу, що на кожний день є інший лінк.

Надсилаємо також Вам лінки до інструкції інсталяції програми Cisco Webex Meeting та презентацію, що показує як нею користуватися – в обслуговуванні є вона досить простою. В пятницю 11 вересня о год 8.00-8.30 (польська година) / 9.00-9.30 (українська година) можливе буде пробне поєднання і провірка роботи аплікації та вміння користування нею.
Водночас, з технічних міркувань просимо, щоб кожний з учасників найпізніше до 19.00 10 вересня (українська година) прислав свою презентацію на електронну пошту конференції. Файл з презентацією в програмі Power Point просимо називати лише своїм прізвищем та іменем (у випадку кількох авторів, просимо вказувати дані тієї особи, що буде виголошувати реферат).

Програму та деталі, що стосуються конференції, можна дізнатися на сторінці CKPiDE:
https://www.ckpide.eu/pl/aktualnosci/ogloszenia/3684-program-v-miedzynarodowej-konferencji-naukowej-stanislawow-i-ziemia-stanislawowska
Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko