Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


12 травня 2023 р. у Науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулось методичне обєднання керівництва та провідних фахівців бібліотек вищих навчальних закладів Прикарпаття, зокрема: Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, наукової бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету, науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
На даному заході порушувалися питання:
- "Соціальні медіа для бібліотек: середовище, ресурс, сервіс, приховані можливості" (Іван Васильович ЮРЕЧКО - бібліотекар І категорії відділу обслуговування науковою та навчальною літературою);
- "Особливості процесу комплектування фондів університетських бібліотек (на прикладі Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника)" (Олена Вікторівна ГОЛОВАТА - завідувач відділу комплектування та наукової обробки документів).
Також було порушено багато інших питань. Результатом даного заходу було узгоджено про необхідність підлаштування фондів бібліотек (як друкованих так і електронних) до умов сьогоднішньої ситуації, що склалася у звязку з розвитком сучасних ІТ-технологій та військовим станом в Україні, а також врахуванням прийнятого Закону України "Про авторське право та суміжні права", який вступив у дію з 1 січня 2023 року.

Фоторепортаж -->>
Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko