Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Китайська мова – друга за популярністю мова у світі. Якщо ви збираєтесь вивчати китайську мову і бажаєте дізнатися про неї якомога більше, або ж просто любите східні мови та культури, то цікаві факти про китайську мову саме для вас!

Китайська мова вважається однією з найдавніших серед мов, за припущеннями вчених, вона з’явилась майже 3 тисячоліття тому. Мова складається з більш ніж сорока тисяч ієрогліфів. Звісно вивчити і запам’ятати їх практично нереально. Для нормального спілкування на різноманітні щоденні теми досить знати близько двох тисяч ієрогліфів.

У китайській мові налічується величезна кількість діалектів. Жителі віддалених провінцій просто не розуміють один одного. Відмінності у фонетиці і лексиці настільки істотні, що вони можуть порозумітися тільки за допомогою загальноприйнятого в Китаї діалекту путунхуа.

У китайській мові немає пунктуаційних знаків. Це пов’язано з особливостями їх письма − ієрогліфіки.

Слова в китайській мові мають різні значення залежно від інтонації. Однією з найбільш істотних проблем при вивченні цієї мови є її тональність. Причому вона впливає і на написання ієрогліфів. Цей факт про китайську мову відлякує багатьох охочих її студіювати. Але, повірте, головне − почати займатися, а розуміння прийде з часом.

У фондах Наукової бібліотеки зберігаються примірники книг, що пов’язані з вивченням китайської мови, історії та літератури. Для тих, хто планує вивчати китаїстику, пропонуємо словники, підручники, художні та історичні книги.


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko