Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


19 жовтня 2017 р. в актовій залі педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках проекту Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва «Вся Україна читає дітям» відбулася КВК-презентація проекту підліткової літератури «Літературна кавалєрка» за участі письменників Марії Морозенко, Оксани Сайко, Андрія Бачинського, Василя Теремка та Сергія Гридіна.

Організатор заходу – доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти, керівник Івано-Франківської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва Тетяна Качак.

Захід відбувся за підтримки міського голови м. Івано-Франківська Руслана Марцінківа, Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради (директор – Ігор Смаль), депутата Івано-Франківської обласної ради Оксани Тебешевської.

Безпосередніми учасниками КВК-презентації були команди студентів педагогічного факультету ПНУ та учнів Івано-Франківської гімназії № 2, Івано-Франківської ЗОШ № 6 ім. Івана Ревчука, Івано-Франківської ЗОШ № 22, Дрогобицької ЗОШ № 1.

Фінальна гра «Літературної кавалєрки» – гра студентських та учнівських команд-переможців попередніх КВК-презентацій сучасної підліткової літератури, які відбулися в Івано-Франківську та Дрогобичі у 2016 та 2017 роках. Фінал будувався на представленні та обговоренні реалістично-психологічної прози, книг про і для підлітків та молоді: «Відчайдушні» Сергія Гридіна, «Я закохалася» Марії Морозенко, «Новенька та інші історії» Оксани Сайко, «140 децибелів тиші» Андрія Бачинського та «Полянами і хмарочосами» Степана Процюка.

Провідний бібліотекар читального залу педагогічного факультету Людмила Кушнір з великим задоволенням долучилася до заходу, адже цей проект сучасний, креативний та спрямований на розвиток читання і популяризацію сучасної української книжки.


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko