Вхід для адміністраторів >>>

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
  ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Головна Архів новин Визначення УДК Нові надходження Меценати Наші партнери

АКТУАЛЬНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ПРО БІБЛІОТЕКУ
КОНТАКТИ
ФОНДИ БІБЛІОТЕКИ
ПЕРШОКУРСНИКАМ
КОРИСТУВАЧАМ
НАУКОВЦЯМ
ПОСЛУГИ
ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ
НАУКОВА РОБОТА БІБЛІОТЕКИ
МІЖНАРОДНІ НАУКОМЕТРИЧНІ БАЗИ
БІБЛІОГРАФІЯ ПРАЦЬ ДОКТОРІВ НАУК ПНУ
СТЕФАНИКОЗНАВСТВО В ПНУ
ПУНКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
НАША БІБЛІОТЕКА У ЗМІ
ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ
ПРО УНІВЕРСИТЕТ
Flag Counter

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


19 жовтня 2017 р. у Науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся круглий стіл «Дороговкази в майбутнє українського вченого Богдана Гаврилишина», присвячений 91-й річниці від дня народження та світлій пам’яті вченого світового рівня, почесного професора університету, іноземного члена НАНУ, доктора філософії і економіки Женевського університету, голови Міжнародного інституту менеджменту, члена Римського Клубу, одного із засновників Економічного форуму у Давосі, автора багатьох книг Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Модератор заходу – директор Наукової бібліотеки, кандидат історичних наук Петро Гаврилишин.

Учасники круглого столу переглянули фільм про Богдана Гаврилишина і заслухали виступи представників його родини та активістів «Пласту», меценатом якого виступає заснований професором Благодійний фонд.

Також були заслухані доповіді з аналізу дороговказів Б. Гаврилишина для розвитку як суспільства в цілому, так і для окремих особистостей зокрема, що були підготовлені студентами – майбутними істориками, політологами та міжнародниками. Активну участь у їх обговоренні взяли студенти-магістранти філософського факультету.

Наприкінці виступали науковці університету – професор кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Михайло Голянич, доцент кафедри політології Микола Геник, завідувач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Максим Дойчик, доценти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Ірина Кучера, Ярослав Гнатюк, Олег Гуцуляк, кандидат історичних наук, викладач суспільних дисциплін Івано-Франківського коледжу технології та бізнесу Андрій Випасняк та ін.

Учасники круглого столу підтримали ініціативи проведення серед студентів вишів Івано-Франківська та випускників шкіл конкурсних робіт, присвячених ідеям Б. Гаврилишина, та організацію такого круглого столу як щорічного заходу.


Notice: Undefined variable: us in /var/www/html/news_ful.php on line 125

<<До попередньої >>Переглянути всі<< Наступна>>

pnu-lib@ukr.net
© 2015 Library.Design by Roman Korchmenko